Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904
01.09.2015 / 13:44
Планово-технічне обслуговування житлових будинків
Планово-технічне обслуговування (ПТО) проводиться з метою виявлення витоків газу, несправностей газового обладнання і запобігання виникненню аварійних ситуацій. Вчасно проведене ПТО значно підвищить рівень Вашої безпеки
Очищення, налагоджування, регулювання пальників газової плити при виконанні ПТО Очищення, налагоджування, регулювання пальників газової плити при виконанні ПТО

Чим регламентується проведення ПТО

Виконання ПТО, а також пов`язані з ним ремонтні роботи регламентуються Типовим договором на технічне обслуговування газового обладнання.

Споживачі природного газу повинні допускати співробітників газопостачальної компанії до своїх помешкань для проведення ПТО. 

Роботи, що виконуються під час ПТО регламентуються Положенням про технічне обслуговування внутрішніх систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення, затвердженого наказом ДАКХ «Укргаз» від 30.07.1997 р. №35.

Отримати більше відомостей про планово-технічне обслуговування житлових будинків можна у спеціалістів ПАТ «Чернівцігаз».

Як проводиться ПТО

Періодичність проведення робіт