Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904

Соціальні проекти

28.03.2014 / 14:11

Підтримка юних буковинських митців

ПАТ «Чернівцігаз» запровадило разові стипендії для переможців регіонального етапу Всеукраїнської мистецької програми "Нові імена" та премії для буковинських переможців загальнонаціонального етапу конкурсу

Буковинський край завжди був багатий на мистецькі таланти. Піклування та допомога обдарованим буковинським дітям - це та частина соціальної відповідальності, яку наша Компанія вирішила взяти на себе.

Підтримка юних митців в рамках Всеукраїнської мистецької програми "Нові імена" є одним з соціальних проектів, який  ПАТ «Чернівцігаз» реалізує у партнерстві з Чернівецьким відділенням Українського фонду культури.

За більш як 20 років існування "Нові імена" відкрили сотні і сотні юних талантів, багато з яких сьогодні вже стали відомими майстрами мистецтв, отримали почесні звання та міжнародне визнання. У програмі беруть участь юні музиканти, композитори, поети, художники, майстри декоративно-прикладного та народного мистецтва.

Починаючи з 2014 року ПАТ «Чернівцігаз» запроваджує разові стипендії для переможців регіонального етапу Всеукраїнської мистецької програми "Нові імена" та премії для буковинських переможців загальнонаціонального етапу конкурсу.

Перше вручення стипендій відбулося під час оголошення переможців 28 березня 2014 року в приміщені Чернівецької обласної філармонії. За сприяння газовиків переможці регіональної етапу програми "Нові імена-2014" представлять свої таланти і на фінальній частині конкурсу в Києві, що відбудеться восени цього року.