Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904

Соціальні проекти

24.04.2014 / 16:29

ПАТ «Чернівцігаз» виступило партнером в організації виставки творів всесвітньовідомого буковинця

ПАТ «Чернівцігаз» в партнерстві з Чернівецьким відділенням Українського фонду культури представили виставку картин відомого французького художника, буковинця, Темістокля Вірсти, що була приурочена 90-літтю митця. Місцем проведення виставки став виставковий зал Національної академії мистецтв України (НАМУ) в місті Київ. Під час відкриття експозиції, публіці також було представлено документальний фільм про життєву долю та творчий шлях відомого буковинця

За часів активної творчої діяльності роботи Темістокля Вірсти постійно виставлялися у найвідоміших галереях Європи, США та Японії. У відкритті його експозицій зазвичай брали участь відомі митці, представники урядів та королівських сімей. І хоча самий художник ніколи не приховував, що народився і виріс на Буковині, відомості про його творчий доробок і життєвий шлях мало відомі українцям. 

Участь нашої Компанії в організація виставки творів Темістокля Вірсти мотивована не лише бажанням відкрити роботи майстра для більш широкого загалу поціновувачів мистецтва, але й прагненням популяризації буковинського краю та його славетних представників.

Такі бажання та прагнення є цілком природними, адже ПАТ «Чернівцігаз» являється невід’ємною частиною Буковини. І хоча, в першу чергу, цей зв’язок лежить в сфері економічних відносин, так чи інакше ми пов’язані з усіма процесами, що відбуваються на теренах області. Створення позитивного іміджу буковинського краю, як в Україні, так і за її межами, є важливою складовою розвитку та процвітання всіх буковинців.

Виставка не є кінцевою метою проекту. В планах її організаторів переклад та озвучення документального фільму про життя та творчість відомого буковинця французькою мовою для подальшої презентації у Франції. Даний проект також здійснюватиметься за фінансової підтримки ПАТ «Чернівцігаз».