Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904

Соціальні проекти

04.11.2013 / 13:45

ПАТ «Чернівцігаз» підтримує спорт сучасних гладіаторів – бійців ММА

ПАТ «Чернівцігаз» виступив головним спонсором першого Чемпіонату Чернівецької області зі змішаних єдиноборств – ММА (англ. Mixed Martial Arts), що відбувся 3-4 листопада 2013 року у місті Чернівці

Змагання з цього видовищного виду спорту раніше не проводились на території Чернівецької області та й представництво Української федерації змішаних єдиноборств з’явилось в нашому регіоні не так вже й давно.

Основу цього нового, але дедалі більш популярного в Україні виду спорту складає поєднання різних бойових мистецтв: ударна техніка руками, ліктями, ногами та колінами, робота в партері, больові і задушливі прийоми.
Дебютний турнір викликав значний інтерес у буковинських любителів спорту. Повболівати за учасників змагань прийшла велика кількість глядачів.

Жалкувати за витраченим часом нікому не довелося, адже поєдинки виявились дуже напруженими та видовищними, а дії спортсменів раз за разом зривали шквал аплодисментів присутньої у залі публіки. Це і не дивно, адже серед учасників було багато досвідчених та титулованих спортсменів – майстрів спорту міжнародного класу. Рівень їхньої підготовки та вольові якості не залишили байдужим жодного свідка цього яскравого дійства, яке багато хто вже встиг охрестити сучасними гладіаторськими боями.

Інтрига змагань підсилювалась ще й тим, що у турнірі брали участь представники трьох видів спорту – панкратіону, рукопашного бою та бойового самбо, а отже окрім індивідуальних змагань, конкуренція відбувалась і між школами єдиноборств.

Переможці турніру увійдуть до збірної команди області, що виступатиме під патронатом ПАТ «Чернівцігаз» на загальнонаціональних змаганнях.

Бажаємо успіхів нашим спортсменам і гідного представництва Буковинського краю на національній та міжнародній арені.