Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904

Соціальні проекти

18.07.2014 / 12:42

Допомога Українській армії

ПАТ «Чернівцігаз» є компанією, для якої незалежність та цілісність української держави являється однією з найбільших цінностей. Ми докладаємо усіх зусиль для того, щоб у будь-яких обставинах Україна залишалася суверенною та єдиною. Саме такою є мотивація нашої Компанії щодо допомоги Український армії у захисті територіальної цілісності нашої держави та забезпечення миру в межах її кордонів

Скрутна суспільно-політична ситуація та військова агресія, об'єктом якої стала Україна, не може залишити байдужим жодного українця, жодну людину, яка пов'язує своє майбутнє з українською державою. На жаль низький рівень матеріально-технічного забезпечення і оснащення нашої армії є перепоною на шляху успішного виконання військовими покладених на них завдань. Відтак допомога Українському війську є не лише правом, але й обов'язком кожного з нас.

Керуючись такою мотивацією, наша Компанія вирішила взяти шефство над Чернівецьким прикордонним загоном, бійці якого захищають державний кордон України в зоні проведення АТО. Основне завдання, яке ми ставимо перед собою - це забезпечення бійців Загону засобами індивідуального захисту, адже саме такі засоби здатні врятувати людське життя. Також ми здійснюємо допомогу у покращенні технічного стану військової техніки, оснащенні засобами зв'язку та іншим.

Для цього нами придбано та передано військовим бронежилети 4 класу захисту, акумуляторів та запчастини для бронетехніки, радіостанції voyager air soft, паливно-мастильні матеріали та комп’ютерна техніка загальною вартістю 265 тис. грн.