Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904

Соціальні проекти

03.06.2014 / 14:59

Благодійна допомога дітям-сиротам

ПАТ «Чернівцігаз» виступило головним меценатом благодійного проекту «Буковинська мрія -2014». Окрім фінансової допомоги в реалізації проекту, працівники підприємства взяли й особисту участь у проведені благодійних заходів

Проект «Буковинська мрія - 2014» покликаний надати допомогу буковинським дітям-сиротам та дітям, що опинились в складних життєвих обставинах. Організатором проекту виступив Благодійний фонд "Майбутнє України", що зібрав більш як 300 листів буковинських сиріт, в яких діти виклали свої найзаповітніші мрії. Метою проекту є реалізація якомога більшої кількості бажань маленьких мрійників. Також в рамках проекту передбачена організація кількаденного відпочинку малечі у буковинському гірськолижному курорті «Мигово».

Піклування про дітей, що залишились без батьківської опіки є важливою суспільною місією, виконання якої потребує об'єднання зусиль держави, бізнесу та громади. Нашій Компанії не небайдуже майбутнє дітей, які залишились без батьківської опіки. Ми відчуваємо значну соціальну відповідальність за їхню долю. Впевнені, що об’єднавши зусилля заради цих дітей ми робимо великий внесок в побудову кращого майбутнього для всіх нас.

ПАТ «Чернівцігаз» надав фінансову допомогу для організації відпочинку дітей-сиріт та дітей, що опинились в складних життєвих обставинах у гірськолижному комплексі «Мигово». Близько 50 працівників підприємства і членів їх родин долучились до акції особисто. Кожний присутній міг спробувати себе у якості волонтера та зробити свій внесок в створення дружньої, святкової атмосфери цього благочинного дійства.

Також газовики здійснили мрію однієї з учасниць проекту - 4-річної Ашхен Арутюнян, батько якої загинув під час трагічних подій на Майдані Незалежності у лютому 2014 року. Мрією Ашхен була поїздка на море, про що вона написала у своєму листі до організаторів проекту «Буковинська мрія». Тож Голова правління ПАТ «Чернівцігаз» Віктор Горда подарував дівчинці путівку на відпочинок у Болгарії, куди її буде супроводжувати старша сестра-опікун.