Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904

Пресрелізи

27.08.2018 / 17:32

«Чернівцігаз» продовжує втрачати кваліфікованих працівників

Через низький рівень оплати праці з компанії йдуть висококваліфіковані спеціалісти. З початку року вже звільнились 85 фахівців, а неукомплектованість штату компанії досягла 19%

Витрати на оплату праці працівників газорозподільної компанії закладаються в тариф на розподіл природного газу. Структура тарифу визначається та встановлюється НКРЕКП. З кінця 2016 року державний регулятор не переглядав витрати на заробітні плати працівникам компанії. Через це, в тарифі «Чернівцігазу» не закладені кошти на збільшення розміру заробітної плати для понад 1 тисячі працюючих.

Сьогодні середньомісячна зарплата персоналу ПАТ «Чернівцігаз» становить 6385 грн, в порівнянні з 2017 роком, вона зросла всього на 1133 грн. В той час, коли середній рівень оплати праці у нафтогазовій галузі для спеціалістів з досвідом обслуговування газопроводів та їх обладнання складає більш як 10 тис. грн на місяць. 

Цьогоріч зріс відсоток плинності кадрів на підприємстві. Якщо ж неукомплектованість штату компанії у 2017 році складала 16%, то у 2018 році цей показник збільшився до 19%. На сьогодні в компанії нараховується 240 незаповнених вакансій, з яких 141 – технічного напрямку. Основна причина – неконкурентна оплата праці. До прикладу, слюсар «Чернівцігазу» отримує на 50% меншу заробітну плату, аніж працівник цієї спеціальності тепломережі чи обленерго в регіоні.

«Для ліквідації аварійних ситуацій, ремонту газових мереж та обладнання необхідно залучати висококваліфікованих спеціалістів. Однак, вже кілька років поспіль, ми вимушені констатувати, що «Чернівцігаз» залишають саме такі фахівці. І поки зарплати працівників компанії будуть фактично «заморожені» державним регулятором, ми не зможемо втримати кваліфікований персонал», - повідомила начальник управління з персоналу ПАТ «Чернівцігаз» Наталія Булат.

Відтік кадрів з ПАТ «Чернівцігаз» призведе до проблем з утриманням газопроводів у належному стані, виконанням програм з їх модернізації, а найголовніше - із забезпеченням безперебійного та безаварійного постачання газу споживачам Чернівецької області.

ДОВІДКА

Публічне акціонерне товариство «Чернівцігаз» єдина на території Чернівецької області компанія-ліцензіат з розподілу природного газу. ПАТ «Чернівцігаз» експлуатує 8 788 тис. км. газопроводів. У 2017 році підприємство протранспортувало близько 377,4 млн. м. куб. природного газу. Клієнтами компанії є понад 230 тисяч сімей Чернівецької області та більше 3 тисяч підприємств, установ і організацій. ПАТ «Чернівцігаз» є одним з найбільших роботодавців Чернівецької області. Штат компанії становить близько 1100 осіб. Підприємство входить до трійки найбільших платників податків регіону.

 
  • Начальник управління зовнішніх комунікацій:
    Голодняк Вікторія
    Тел.: +380 372 58 72 30
    E-mail: press@cvgas.com.ua