Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904

Новини

08.09.2017 / 11:14

З Днем працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Шановні колеги, друзі, партнери! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!
З Днем працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості! З Днем працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості! ФОТО: ПАТ «Чернівцігаз»

Щороку наше професійне свято набуває дедалі більшого значення, і в такий непростий час, робота працівників газової галузі є особливо важливою для людей. Незважаючи на проблеми газорозподільних компаній, ми забезпечуємо спокій та безпеку мільйонів українців – споживачів природного газу. Щодня, щогодини на варті безаварійного та безперебійного газопостачання. Це кропітка праця, яка не знає вихідних і яку люди часто не бачать і не відчувають рівно до тих пір, поки не зіштовхнуться з аварійною ситуацією.

Знаю як непросто сьогодні нашим працівникам докладати зусиль для того, аби виконувати обов’язки, покладені на нас законом та державою – відповідати за безаварійне газопостачання для 230 тис. сімей в Чернівецькій області, обслуговувати 8,786 тис. км газових мереж, щороку ліквідовувати в середньому до 20 тисяч витоків газу. Від Вашої вправності, в багатьох випадках, залежать життя наших споживачів.

Колектив «Чернівцігазу» - це майже півтори тисячі відданих своїй справі працівників. І робота кожного з Вас, шановні колеги, потрібна людям, а Ваша професійність заслуговує на щиру подяку та глибоку повагу!

Вдома на Вас чекають рідні та близькі, за Вас завжди хвилюються в сім’ї. То ж нехай у Ваших домівках буде тепло та достаток, а в душах – радість та спокій. Бажаю Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, стабільності, достатку та успіху!

Дякую за вашу відданість нашій спільній справі, за розуміння, готовність працювати на благо людей та країни! Зі святом Вас, колеги!

З повагою,
Голова правління ПАТ «Чернівцігаз»
Віктор Горда