Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904

Новини

14.12.2018 / 17:39

ПАТ «Чернівцігаз» вже вдруге проведе День клієнта та відзначить подарунками споживачів блакитного палива

Святкування Дня клієнта проходитиме з 17 по 22 грудня 2018року. З радістю чекаємо на Вас в новому Центрі обслуговування клієнтів ПАТ «Чернівцігаз» за адресою м. Чернівці, вул. Головна, 243. На відвідувачів, які завітають в цей період до нас, чекають конкурси, розіграші подарунків та призи. Також кожен клієнт матиме змогу оцінити якість обслуговування, залишити побажання та свої рекомендації
День клієнта День клієнта

17 грудня 

«День реєстрації»

Всі споживачі газу, які в цей день завітають до Центру обслуговування клієнтів та зареєструються в «Особистому кабінеті» на сайті 104.ua стануть учасниками розіграшу цінних та корисних подарунків.

18 грудня

 «День відкриття Центру обслуговування клієнтів»

О 12:00 відбудеться урочисте відкриття Центру обслуговування клієнтів ПАТ «Чернівцігаз». Сувеніри, подарунки та солодощі отримуватимуть всі клієнти компанії.

19 грудня

 «День дітей-клієнтів»

 

В цей день для дітей шкільного віку, проходитиме вікторина «Вірю-не вірю», переможці та учасники якої, отримають подарунки та солодощі. 

20 грудня

 «День дисциплінованого клієнта»

Серед відвідувачів Центру обслуговування, подарунками будуть відзначені клієнти, які протягом 2-3 місяців вчасно передавали показання лічильників та здійснювали оплату.

21 грудня

 «День Особового рахунку»

На кожного споживача, який відвідає в цей день Центр обслуговування клієнтів очікує фірмовий магніт або картка із зазначенням номеру особового рахунку.

22 грудня

 «День кросворду»

В цей день чекає приємний сюрприз на клієнтів, які правильно розгадають кросворд на останній сторінці газети «104 інфо». За правильні відповіді, відвідувачі гарантовано отримають солодкий сувенір та яскравий подарунок до новорічних свят.