Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904

Новини

07.03.2018 / 12:32

ПАТ «Чернівцігаз» визначило переможця акції: «Відправ смс на 7104 – отримай смартфон!»

Нагородження переможця акції відбулося сьогодні, 7 березня 2018 року в приміщенні газорозподільної компанії. За результатами розіграшу, який попередньо проходив 6 березня, власницею новенького смартфону стала жителька села Кадубівці, Заставнівського району
Вручення призу за результатами акції «Відправ СМС на 7104 - отримай смартфон» Вручення призу за результатами акції «Відправ СМС на 7104 - отримай смартфон» ФОТО: ПАТ «Чернівцігаз»

В період з 28 лютого по 05 березня 2018 року ПАТ «Чернівцігаз» вперше проводило акцію для всіх споживачів блакитного палива Буковини. За умовами цієї акції, кожен клієнт компанії, який зафіксував показання лічильника та передав їх в цей період за допомогою СМС на номер 7104, автоматично ставав учасником розіграшу та отримував реальний шанс на виграш смартфону Huawei P9 lite.

Контакт-центр ПАТ «Чернівцігаз» опрацював усі надіслані смс-повідомлення та сформував базу із особовими рахунками та номерами телефонів учасників акції, а це – 15080 наших клієнтів.

Переможницю акції було визначено 6 березня 2018 року за допомогою генератора випадкових чисел, нею стала жителька с. Кадубівці, Заставнівського району, Чернівецької області, пані Марія. Нагородження проходило, сьогодні, 7 березня, під час якого начальник клієнтського сервісу ПАТ «Чернівцігаз» Дмитро Мотовілін вручив приз племіннику переможниці, яка з особистих причин не змогла бути присутня.

«Вітаємо пані Марію з перемогою та нагадуємо, що лише вчасно передані показання лічильника є запорукою коректних розрахунків за блакитне паливо. Тож не забувайте щомісяця передавати дані своїх приладів обліку і, можливо, наступним переможцем та власником подарунку від «Чернівцігазу» станете саме Ви», - зазначив Дмитро Мотовілін.