Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904

Новини

06.09.2017 / 17:51

Аварійники «Чернівцігазу» взяли участь в перших всеукраїнських змаганнях аварійних служб

Під гаслом «Наша майстерність – ваша безпека», цьогоріч вперше відбулися Всеукраїнські змагання аварійних служб. Проходили вони поетапно, в Центральному, Східному та Західному регіонах, об’єднавши учасників із 20 областей України. Впродовж 4 днів на Західному полігоні в місті Рожище Волинської області за перше місце боролися кращі бригади аварійно-диспетчерських служб (АДС) 7 газорозподільних компаній Західної України
Усі команди виконували однакові завдання у практичній частині конкурсу Усі команди виконували однакові завдання у практичній частині конкурсу ФОТО: ПАТ «Чернівцігаз»

В цьому році вперше проводяться Всеукраїнські змагання газових аварійних служб, участь в яких взяли 20 бригад газорозподільних компаній. Змагання проходили на спеціально облаштованих полігонах у трьох регіонах – Центральному, Східному та Західному. Впродовж місяця аварійники боролися за першість, демонструючи знання умов газової безпеки, рівень матеріально-технічного оснащення спецавтомобілів, оперативне реагування на виклики та ліквідацію витоків газу. На Західному полігоні змагання проходили в місті Рожище з 28 по 31 серпня, де між собою змагалися «Закарпатгаз», «Тисменицягаз», «Івано-Франківськгаз», «Львівгаз», «Чернівцігаз», «Рівнегаз» та «Волиньгаз». 

«Конкурси професійної майстерності надзвичайно важливі. Перш за все – це підвищення рівня професіоналізму та обмін досвідом, - підкреслює директор технічний ПАТ «Чернівцігаз» Дмитро Кривко. Знання та навички, якими фахівці обмінюються під час змагань, знадобляться фахівцям-аварійникам в щоденній роботі, адже відбувається все, в максимально наближених до реальності умовах, де від швидкості прибуття бригади АДС, їхньої вправності та майстерності залежить життя та безпека буковинців».

Загалом конкурс для аварійних служб поділявся на 6 етапів: перевірка технічного стану автомобіля АДС та його оснащення спецприладами і техзасобами, виявлення і локалізація витоків на надземному газопроводі і обладнанні, підземному сталевому і поліетиленовому газопроводах, гасіння загоряння газу з подальшим усуненням витоку. Окрім цього, учасники змагались у вправності застосування засобів індивідуального захисту, знання теоретичної частини, а також вміння надати першу допомогу постраждалим.

«Наша команда виклалась по повній та добре впоралась із завданнями з пошуку і ліквідації витоків на надземних та підземних газопроводах. Було важко та в нашій роботі ми повинні бути готові до будь-якого розвитку подій, адже аварійні ситуації не вибирають місць та умов» - зазначає начальник АДС «Чернівцігазу» Юрій Андронійчук.

Лише в опалювальний сезон служба «104» «Чернівцігазу» в середньому опрацьовує до 60 викликів за добу. За І півріччя 2017 року фахівці вже опрацювали 4,6 тис. викликів, в ході яких було усунуто майже 3,9 тис. витоків газу. В серпні аварійники виїжджали на 520 заявок, серед них було виявлено і ліквідовано витік газу в 492 випадках.

Джерело: