Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904

Новини

01.10.2018 / 11:47

ПАТ «Чернівцігаз» оголошує конкурс дитячих творчих робіт

У рамках місячника безпечного користування газом у побуті ПАТ «Чернівцігаз» проводить конкурс дитячих творчих робіт. Так у цікавій і доступній формі газовики хочуть привернути увагу школярів до важливості дотримання правил безпеки під час користування газовими приладами, а також навчити запобігати виникненню небезпечних ситуацій
Конкурс дитячого малюнка Конкурс дитячого малюнка

Участь у конкурсі можуть взяти школярі міста Чернівці. Для цього необхідно надіслати малюнок або будь-яку іншу роботу декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, ліплення, різьблення, аплікація тощо) на адресу ПАТ «Чернівцігаз».

Творча робота має висвітлювати аспекти безпечного й ощадливого використання блакитного палива.

«Перед початком опалювального періоду, ми хочемо зосередити увагу споживачів природного газу на необхідності безпечного користування газовими приладами задля уникнення нещасних випадків. Конкурси для найменших споживачів газу завжди стимулюють як дітей, так і дорослих ще раз пригадати прості правила безпеки, які можуть вберегти життя», - розповідає директор технічний ПАТ «Чернівцігаз» Дмитро Кривко.

До конкурсної роботи необхідно обов'язково додати інформацію про автора та його роботу: прізвище та ім'я, дату народження, адресу проживання та контактний телефон, назву навчального закладу та клас.

Дитячі творчі роботи приймаються до 15 жовтня. Їх можна надіслати поштою або ж принести особисто у ПАТ «Чернівцігаз», що знаходиться за адресою: м.Чернівці, вул. Винниченка, 9А.

Ті, хто найкраще справляться із завданням та посядуть перші три призові місця, отримають не лише грамоти, а й грошові призи. Переможець конкурсу отримає 1500 гривень, винагорода за «срібло» - 1000 гривень та 500 гривень – за третє місце.

Результати конкурсу, разом із роботами переможців, будуть опубліковані на сайті компанії після підведення підсумків.