Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904

Новини

16.10.2019 / 11:14

Нагадуємо про необхідність дотримання правил безпеки при користуванні газовими приладами

У зв'язку з наближенням холодів та можливим погіршенням погодних умов Акціонерне товариство «Чернівцігаз» та Головне управління Держпраці у Чернівецькій області звертають увагу мешканців житлових багатоквартирних та приватних будинків на обов’язкове дотримання правил безпечного користування побутовими газовими приладами
Дотримуйтесь правил техніки безпеки при користуванні газовими приладами! Дотримуйтесь правил техніки безпеки при користуванні газовими приладами! ФОТО: 104.ua

Нагадуємо споживачам природного газу 11 простих правил, які допоможуть зберегти тепло та комфорт у домівках:

 1. Провітрюйте приміщення, де встановлені газові прилади.
 2. Не використовуйте газові колонки та опалювальні котли за відсутності тяги в димоході, а також під час сильного поривчастого вітру, туману, дощу, снігу. Це смертельно небезпечно!
 3. Не перевіряйте тягу у вентиляційних каналах запаленим сірником.
 4. Не встановлюйте витяжки у вентиляційні канали за наявності газових котлів (щоб уникнути утворення оберненої тяги з потраплянням чадного газу в приміщення). Нагадуємо, що згідно до вимог розділу V п. 6.5 Правил безпеки систем газопостачання у будинках, які обладнані приладами і апаратами з відводом продуктів згорання в димоходи, забороняється влаштування витяжної вентиляції з штучним спонуканням.
 5. Не залишайте без нагляду працюючі газові прилади.
 6. Після користування газом закрийте крани на газопроводі.
 7. Не користуйтесь несправними газовими приладами.
 8. Не використовуйте для сну кухні та приміщення, де встановленні газові прилади.
 9. Не обігрівайте домівку за допомогою газової плити, не сушіть білизну над плитою.
 10. Не переміщайте, не встановлюйте та не ремонтуйте газові прилади самовільно. Довірте цю роботу професіоналам!
 11. Відчувши запах газу, закрийте газові крани і провітріть приміщення, не запалюйте вогонь, не вмикайте і не вимикайте електроосвітлення і електроапаратуру. Викличте аварійну службу за  телефоном 104! Аварійно-диспетчерська служба працює цілодобово та без вихідних.