Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904

Новини

08.04.2020 / 14:17

Інформуємо щодо вибуху в житловому будинку в м. Сторожинець

Ввечері, 7 квітня, аварійна служба АТ «Чернівцігаз» виїхала на виклик, у зв’язку із вибухом, який стався в приватному будинку в м. Сторожинець
За стан газопроводів і обладнання у всіх будинках приватних/багатоквартирних, а також офісах несе відповідальність їх власник За стан газопроводів і обладнання у всіх будинках приватних/багатоквартирних, а також офісах несе відповідальність їх власник ФОТО: АТ «Чернівцігаз»

В результаті обстежень, встановлено, що у зв’язку із порушенням правил користування природним газом у побуті (необережним поводженням з газовими приладами), виник спалах газоповітряної суміші з подальшим горінням та руйнуванням житлового будинку.

В приміщені перебував чоловік 1956 року народження, який отримав численні опіки та перебуває в Сторожинецькій районній лікарні.

Вкотре звертаємо увагу споживачів газу на стан внутрішньобудинкових газових мереж та обладнання. Нагадуємо, що за стан газопроводів та обладнання у всіх будинках приватних/багатоквартирних, а також офісах відповідає їхній власник – чи то фізична особа, ОСББ чи управитель.

Для догляду за газопроводами й газоспалюючими приладами, власники житла, балансоутримувачі чи управителі мають підписати з Оператором ГРМ (АТ «Чернівцігаз») Акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, після чого обрати сервісну компанію та укласти з нею договір на обслуговування. Оскільки це послуга стала ринковою, укласти договір можна як з АТ «Чернівцігаз», так і з іншою компанією, що має на це ліцензію.