Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904

Новини

04.04.2018 / 16:36

До Великодня «Чернівцігаз» надав благодійну допомогу багатодітним сім’ям

ПАТ «Чернівцігаз» закупило та передало продукти харчування для багатодітних родин. Сьогодні, 4 квітня, продуктові набори від газовиків отримали 40 таких сімей
«Чернівцігаз» надав благодійну допомогу багатодітним сім’ям «Чернівцігаз» надав благодійну допомогу багатодітним сім’ям ФОТО: ПАТ «Чернівцігаз»

ПАТ «Чернівцігаз» вкотре відгукнулося на звернення Чернівецької міської громадської організації «Товариства багатодітних сімей» щодо надання благодійної допомоги. Цього разу родини, що знаходяться під опікою громадської організації, попросили допомогти із забезпечення продуктами харчування.

За рішенням членів правління підприємства, ПАТ «Чернівцігаз» закупило та передало необхідні продуктові набори 40 сім’ям.

«В цей надзвичайно скрутний час, сім’ї, де виховується багато дітей, потребують підтримки та допомоги. Наша компанія не може залишатися байдужою до таких звернень. Тому, було прийнято рішення придбати необхідні продукти харчування, щоб хоча б частково задовольнити їхні потреби. На жаль, ми не можемо вирішити всіх проблем цих родин, і було б добре, щоб віднайшлися й інші соціально спрямовані компанії, які б при можливості долучилися до такої місії» - зазначила фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Вікторія Голодняк.

Тож поки ці проблеми влада ніяк не вирішує, таким родинам залишається сподіватися на допомогу доброчинців та спонсорів.