Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904

Новини

01.07.2020 / 15:29

«Чернівцігаз»: з початку року фахівці компанії виявили понад 30 крадіжок газу

Фахівці АТ «Чернівцігаз» відстежують сторонні втручання в роботу газорозподільних мереж за допомогою спеціального сучасного обладнання. З початку року виявили 34 випадки несанкціонованого відбору природного газу побутовими споживачами області. Сума збитку склала майже 800 тисяч гривень
Крадіїв чекає великий штраф Крадіїв чекає великий штраф

За три місяці 2020 року, в результаті проведених перевірок АТ «Чернівцігаз» виявлено 34 випадки порушення правил обліку природного газу. Серед яких 3 самовільних відновлення газопостачання та 31 випадок безоблікового споживання газу з втручанням в роботу лічильника. Більшість порушень допущені побутовими споживачами у Вижницькому, Кіцманському та Хотинському районах.

Сума заподіяної шкоди, склала 795 тисяч гривень. На середину червня 2020 року порушниками сплачено 310 тис. гривень відшкодування.

Фахівці компанії відстежують сторонні втручання в роботу газорозподільних мереж за допомогою спеціального сучасного обладнання. Це дозволяє швидше і ефективніше знаходити місця втрат, а також підтверджувати факти втручань.

«У разі виявлення крадіжки газу споживач-порушник повинен заплатити за невраховані обсяги у розмірі граничних норм споживання, що в рази перевищує вартість санкціонованого відбору. Крім того, залежно від характеру порушення, зловмиснику доведеться заплатити за припинення та відновлення газопостачання, оплатити вартість пошкодження лічильника», - пояснює технічний директор АТ «Чернівцігаз» Максим Ладига.