Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904

До уваги клієнтів

02.01.2019 / 10:46

Відкрився новий канал для передачі показань лічильника газу - viber-бот 7104ua

Компанія «Чернівцігаз» запровадила додатковий канал дистанційного обслуговування клієнтів - сервіс Viber-бот 7104ua. Споживачі природного газу тепер можуть передати показання за допомогою чат-боту 7104ua у месенджері Viber. Для реєстрації потрібно відсканувати QR-код через месенджер, ввести Особовий рахунок, суму останньої оплати або номер лічильника. Viber дає можливість безоплатно додати до 5-ти особових рахунків
Відкрився новий канал для передачі показань лічильника газу - Viber-бот 7104ua Відкрився новий канал для передачі показань лічильника газу - Viber-бот 7104ua ФОТО: 104.ua

У буковинців з`явилася можливість передати показання лічильника через Viber бот 7104ua. Сервіс також містить низку додаткових корисних функцій, що дозволить споживачам моніторити стан своїх особових рахунків.

 Для реєстрації необхідно мати встановлений додаток Viber на телефоні або компьютері/ноутбуці, і, слідуючи інструкціям, налаштувати Viber бот 7104ua.

 Щоб знайти паблік акаунт натисніть на посилання.

Ви також можете скористатись qr-кодом, для цього відкрийте меню Viber, оберіть "QR-код", після чого наведіть камеру на зображення з кодом.

Детальна інструкція з реєстрації та користування Viber-ботом 7104ua.

На сьогодні для споживачів Чернівецької області працює ще ціла низка дистанційних сервісів для передачі показань лічильників газу:

  • Особистий кабінет на сайті 104.ua. Для цього Вам треба зареєструватися або увійти до кабінету, якщо Ви вже зареєстровані;
  • мобільний додаток 104 Mobile. Завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний можна за посиланням Google Play. Увага! У додатку реалізована нова функція - додати акаунт.
  • СМС–повідомлення на короткий номер 7104;
  • електронна пошта на адресу contact@cv.104.ua;

Аби оплачувати лише за спожиті куби газу, до 5 січня включно потрібно передати показання газового лічильника ПАТ «Чернівцігаз». Нагадаємо, що згідно з правилами, затвердженими в Кодексі газорозподільних систем, споживачам газу необхідно зафіксувати показання газового лічильника станом на 1-ше число і передати «Чернівцігазу» дані приладу обліку в період із 1-го по 5-те число місяця, наступного за розрахунковим.

Споживачам, які не передадуть показання до 6-го числа, обсяг споживання визначатиметься на рівні планового місячного об’єму на відповідний період, що розраховується виходячи з профілю споживача.