Контакт-центр (0372) 931-904
 
Контакт-центр (0372) 931-904

До уваги клієнтів

14.12.2019 / 10:39

АТ «Чернівцігаз» святкує День клієнта

Святкування Дня клієнта проходитиме з 16 по 20 грудня 2019 року. З радістю чекаємо на Вас в Центрах обслуговування АТ «Чернівцігаз» в міст Чернівці, Кіцмань та Сокиряни. На відвідувачів, які завітають в цей період до нас, чекають конкурси, розіграші подарунків та призи. Також кожен клієнт матиме змогу оцінити якість обслуговування наших менеджерів ЦОК
День клієнта День клієнта

16 грудня 

Понеділок «Твій газ у смартфоні»


Споживачі газу в цей день отримують змогу ознайомитися із можливостями «газу у смартфоні». Активно реєструючись в «Особистому кабінеті» та встановлюючи мобільні додатки на телефон 104 Mobile Light (iOS) та 104 Mobile (Android), клієнти компанії автоматично отримують подарунки та візьмуть участь у розіграші головного призу.

17 грудня

 «Вівторок – «День рекорду»

 

В цей день Регіональна газова компанія встановлюватиме рекорд подяк клієнтам, який будуть фіксувати представники Книги рекордів України.

18 грудня

Середа «Святкуємо 1 рік роботи ЦОК в м. Чернівці» та даруємо клієнтам подарунки»

 

Кожен клієнт, який прийде в цей день до Центру обслуговування за консультацією чи послугою, гарантовано отримає «супер чашку» або солодкий подарунок. На чеку електронної черги буде відображено, який саме подарунок пощастить отримати клієнту.

19 грудня

Четвер – «Миколая – День дітей клієнтів»


Маленькі відвідувачі Центру обслуговування візьмуть участь в майстер-класі з виготовлення новорічних святкових прикрас та конкурсі на найкращий новорічний малюнок. Всі дітки отримають від компанії солодкі подарунки.

20 грудня

 «П’ятниця – «Обираємо кращого менеджера ЦОК та підводимо підсумки акцій»


В цей день буде визначено переможців акції «Твій газ у смартфоні» та «Зареєструй Особистий кабінет – виграй планшет». А відвідувачі центру обслуговування, обиратимуть кращого менеджера за допомогою наліпок, якими оцінюватимуть фахівців ЦОК за якість обслуговування.